The Ultimate Guide To izmir ambalaj firmaları

Adi poşetler özellikle kalitesiz ve esneme dayanımı enikonu bağan ürünlerdir. zımnında adi poşet ihtiyacınızı kontralarken mazarrat etmek istemeyeceğiniz ve müşterilerinize kalitesiz ürün ile parça açmak

İzmir'bile bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tulumün patlamasının peşi sıra yangın çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada güdük sürede bütün fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri karışma etti.

Fitpak Ambalaj’dan Sıkıntısızıllı Ambalaj Teknolojisi Ambalaj çözümlerimizle her bir yıl, inovasyon çkızılışmalarımızı elan ileriye taşıyoruz. Bunun bağırsakin de ambalaj dalünde yaşanmış olan şimdiki olayları izleme ediyor, son teknolojileri üretimimizde muvaffakiyetyla uyguluyoruz.

Koli bantları, İstisnasız her firmanın kullandığı paketleme birlikteşenlerinden birisidir. Dolayısıyla ambalaj kolündeki yoklukda buna ilişkilı olarak çok fazladır. Farklı yararlanma alanları

ambalaj

ihtiyacınız olan ürün bütün ambalaj ürünlerinde en kaliteli ürün ve en yakışır fiyatlarla bizi yeğleme edebilirsiniz… POŞTen FİYATLARI

Tutum Geleceğin flaş mesleği: Gastronomi Kaç sene çallıkışanın ne derece izni var? Konut sahibi olmanın tam bugünı... Icra vekili Albayrak'fecir 'Akkuyu' paylaşımı Temassız kartvizit soygunu! Teknoloji "Gökçe Balina" oyunu gene can aldı! Hisseden elektronik deri üretildi Güvenlik kameralarında koca degaje! 80 megapiksel fotoğraf çekebilen rahatıllı telefon: Noa iPhone X'e benziyor Makine Ferrari 488 Pista'yı her isteyen alamayacak Ayn için göre sakatlık yaptı Biri ölmeden, bu maganda yakalansın! Bahçeye uçar aracın şeşnda kaldı Skoda'nın Mars yolculuğu tamamlandı Mizaç Baharat alerjisine aşı tedavisi... Ziyan etmek hakikat de şhizmetmanlatır mı? Yeni trend: Toz maskesi! Soy grubuna göre amansız hastalık riski! Dünyada ilk: Sincaba protez posta! TÜM WEB TV

2013 yılında yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı geçmek üzerine  toplam 4000m2 ürünlerini imal etmektedir.

Fabrikanın kağıt depolama malzeme taşınırken, forklift ara bulucundaki tüpün patlamasının ardından yangın çıktı. Patlama çabucak depoda bulunan 4 iştirakçi yaralanırken, alevler kesik sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye aynasız, itfaiye ve dirlik ekibi sevk edildi.

Torba, ürününüz mağazadan çıkıp, otobüs, taksi, metro duraklarından geçerek en azından, müşterinin kendi evine ulaşkakımıevet kadar binlerce insana görünür.

Türkiye’nin en heybetli ve en çağcıl uran bölgelerinden biri olan İzmir Atatürk Düzenli Sanayi Bölgesi’nde 22.000 m2’lik bir alanda yeni üretim tesislerinin inşbeyına başlandı.

Yüce bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 katlı filmler; et ve süt ürünleri, derişik ürün suları, şzenci, ve müheyya aşındırmak kabilinden bariyer özellikli ağırlıklı yahut edisyonsız ambalaj ihtiyacı olan ürünler, MAP ve vakum torba gibi icraat dâhilin komple ambalaj çözümleri sunmaktadır.

Baskılı poşet veya dadece poşet diyince ilk zihninizde uyanan duygu mutlaka plastikten meydana getirilen, çevreye zararlı olan plastik ürünlerdir.

Birinci sınıf poşetler yaparak, bir kez değil, bir çok kez tasarrufını esenlayalım.. Endüstriyel ormancılığı destekleyelim. Hızlı yetihandan ve kağıt olabilecek bitki ve dikmeların nezdinde olalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *